חיימשלי

״אני מאמינה באווירה משפחתית שאנחנו לוקחים עליה שליטה. אני מאמינה בשיפור יחסים. אני מאמינה באינטואיציה הורית ובכוונות טובות. אני מאמינה שלפעמים מספיק לחשוב אחרת או לפרש אחרת כדי להשתפר. כדי לכתוב את הסיפור עם יותר רגעים מאושרים בתוכו”.

ילדים מגיעים לעולם בלי הוראות הפעלה. ובדיוק כמו שלא יעלה על דעתנו להאכיל אותם יום כן יום לא, או להחליף חיתול רק מתי שמתחשק לנו, אי אפשר לצאת למסע ההורות בלי להבין למה הילדים שלנו זקוקים ברמה הרגשית כדי להתפתח ולהפוך לאנשים שלמים. 

האתגר המשמעותי שלנו כהורים הוא להרחיב במעט את הפרשנות האוטומטית. להוסיף עוד אופציות להיגיון הפרטי, שהרבה פעמים מנהל את איך שאנחנו מרגישים בסיטואציות מול הילדים ושולט בתגובותינו. אז אנחנו מגיבים — מכבים שרפות שהם מדליקים, מתעצבנים כשהם מעצבנים, נהנים כשהם חמודים או משתפים פעולה, ובאופן כללי תלויים בהם ובהתנהגויות שלהם. אנחנו לא בשליטה אמיתית. אין לנו שליטה על המון דברים, אבל יש לנו שליטה על היחסים בבית”.

הספר “חיימשלי” יצא לאור במרץ 2018 (כנרת זמורה ביתן) והפך לספר הנמכר בישראל באותה שנה, בכל הז’אנרים, על-פי דיווחי הרשתות סטימצקי וצומת ספרים. מאז הוא ממשיך להימכר, זכה בפרסי “ספר זהב” ו”ספר פלטינום” מטעם התאחדות הוצאות הספרים, וכבר עבר את ה70,000 עותקים.

הספר נרכש להוצאה לאור בארה”ב, קנדה, רוסיה, סין, דרום קוריאה, טורקיה, רומניה, קרואטיה, ליטא, ספרד והולנד.

באנגלית נקרא הספר MY EVERYTHING, והוא ראה אור בצפון אמריקה באפריל 2021. הספר נבחר על-ידי עורכי אמזון כאחד הספרים הטובים של 2021, וזכה לביקורות טובות בניו-יורק טיימס, פורבס, בוק ריוט ועוד.

גרסת השמע של “חיימשלי” הוקלטה על-ידי עינת בתקופת הקורונה (2020) וראתה כאפליקציה ייעודית בAPPSTORE של APPLE וGOOGLE PLAY.

להורדה לאנדרואיד (3 פרקים ראשונים חינם)

להורדה לאייפון (3 פרקים ראשונים חינם)

ספר הדרכת הורים שחיברה עינת נתן ונהפך לרב מכר מספק תובנה חשובה ונדירה במחוזותינו

הארץ

“אמפתי, מעורר מחשבה, מלא חכמה ולב. הורות חיובית תהפוך את העולם למקום טוב יותר”

גל גדות

“מתאר באופן יפהפה את המשמעויות הגדולות והקטנות של חוויית ההורות “

ניו יורק טיימס

תגובות מאומותות של רוכשי הספר באתר “עברית”:

“כמה רגישות ,פרופורציות, אהבה ואהדה עינת מאפשרת מתוך התבוננות בעולמו של הילד: זה לא ספר הדרכה להורים של עשה ואל תעשה, זו נקודת מבט מרגשת, מלאת חמלה וכבוד לכל הנוכחים במשוואה המשפחתית. עינת מרגשת ,חכמה, מיוחדת . קניתי כמתנה לכל החברות שלי שאני יודעת שהן רואות בהורות את המשימה הכי חשובה בחייהן”.

אהבתי מאוד!! ספר משנה תפיסה, בהחלט אחזור לעיין בו שוב ושוב“.

וואו.. ספר מדהים! מלא השראה, מעלה מחשבות, ערעורים, עצב ושמחה.. ספר שבהחלט ארצה לקרוא שוב.. אני חושבת שבכל פעם אפשר ללמוד ממנו עוד. הקריאה מאד קלה, זורמת ונעימה! מזמן לא נהנתי כל כך מקריאת ספר תודה רבה עינת יקרה

%d בלוגרים אהבו את זה:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close